Введіть слово для пошуку


Маркування QR / ШТРИХ КОДАМИ В ПРОМИСЛОВОСТІ

ТАБЛИЧКИ З QR-КОДОМ З МЕТАЛУ

Таблички з qr-кодом виготовляються з метою нанесення додаткової інформації про об’єкт. Наприклад, докладні відомості про товар, які не поміщаються на упаковці, можуть бути розміщені на спеціальному сайті. Потрапити на цей сайт можна, відсканувавши QR код (або, в деяких випадках, штрих-код) через спеціальний додаток на смартфоні.
Але цим використання спеціальних табличок не обмежується. Їх часто застосовують в промисловості, для маркування окремих частин, полегшення процедури інвентаризації. Такий підхід суттєво економить час і полегшує облік товарів.

Де використовуються маркувальні таблички з металу та інших матеріалів

Спеціальні “шильди” або таблички можуть використовуватися:

  • в магазинах, для розміщення відомостей про товари;
  • на виставках та інших офіційних заходах. Інформація про об’єкти, їх вартість, дані виробників розташовується онлайн, на таблицю наноситься лише код для зчитування;
  • у виробництві, для спрощення інвентаризації. Наприклад, так можуть маркуватися окремі партії товарів, щоб працівникам не доводилося перевіряти інформацію вручну.

По суті, такий код, дозволяє вказати на додаткові відомості, які не можуть бути розміщені ніяк, крім як онлайн.

Переваги шильд, лицьових панелей і приладів з кодом

На таких табличках для обладнання можна розмістити набагато більше даних, ніж на самій етикетці або таблиці. Наприклад, посилання, що відкривається при зчитуванні коду, може вести на сайт виробника товару. Портал, в свою чергу, вже не обмежений в обсязі інформації.
Крім того, за посиланням може розташовуватися відеоролик, який ніяк не розмістити на простий табличці. Так, його можна розмістити на відеоекрані, але його розміщення занадто дорого.
У підсумку, переваги полягають в наступному:

  • економія місця. Не потрібно наносити на панель приладів або етикетку велику кількість інформації;
  • завдяки економії місця, можна розмістити на табличці зображення, символ або інші дані, а також коротку анотацію;
  • істотна економія коштів, так як немає необхідності розміщувати відеоекрани.

Замовляючи таблички з кодами від виробника, можна надати їм будь-який дизайн, який впишеться в інтер’єр торгового залу. Але частіше вони потрібні не для візуального поліпшення, а для спрощення роботи.

З чого виготовляються інформаційні таблички з QR / штрих кодами під замовлення

Таблички можуть бути виготовлені на замовлення з алюмінію і нержавіючої сталі:

  • нержавейка використовується при виробництві за технологією гравіювання;
  • з алюмінію вироби мають невелику вагу. Різні види цього матеріалу використовуються для металлофото або сублімації;

Таблички можуть бути як кольоровими, так і чорно-білими. Кольорові завжди виготовляються за технологією сублімації, що дозволяє забезпечити збереження нанесеного зображення на будь-якій поверхні.
Також qr код може бути просто завдано на етикетку.

Таблички з qr кодами допомагають розмістити посилання на додаткову інформацію або певні відомості, які розшифрують при зчитуванні пристроєм, в тому числі смартфоном. Це економить місце на етикетці і дозволяє розширити відомості для клієнта чи іншої особи. Таблички виготовляються з будь-якого матеріалу на вибір.