Введіть слово для пошуку

Шильдики

Вас цікавлять шильдики на замовлення? Тоді ви за адресою – наша компанія займається виготовленням шильдов будь-якої складності.

Шильдики служать бірками для товарів фірмового виготовлення – наприклад, для автомобілів, комп’ютерів, заводського обладнання і т.д. Прикріплений до приладу або заводському верстата, шильдик містить коротку інформацію про паспортні дані обладнання. Також широко поширені бирки металеві в якості сувенірної продукції і в рекламних цілях.

Ви можете замовити як шильди високої щільності, так і гнучкі (товщиною 0,2 мм, які можна наклеїти на діаметр).
Наше обладнання та технологічні прийоми дозволяють не просто нанести мікрошрифти на шильди, але і захистити їх від підробок. Ніхто інший не зможе повторити алюмінієві шильди, навіть в точності відтворивши послідовність операцій.

Використовувані нами технології виготовлення металевих шильд

У нашій компетенції виготовлення шильдів будь-якої конфігурації, обсягу та інших функцій за технологією Металлофото®, Лазерної гравіювання і технології сублімації .
Якщо вам необхідно шильдик купити або замовити, то варто визначитися з вимогами до його експлуатації. Залежно від вимог до шильди визначається технологія виготовлення вашого замовлення.

  • Найпоширеніший вид шильдов – це технічні шильди (на верстат, прилад). Мається на увазі, що такий шильдик повинен витримувати всі фактори зовнішнього впливу, такі як: температура, механічні дії, хімічні речовини, сонце. вода та ін. Тому варто використовувати технологію Металлофото. Кольори алюмінію – фон чорний, сірий, жовтий.

Детальніше про стійкості таких шильдів з алюмінію хімічним речовинам дивіться на сторінці «Характеристики».

    • У разі, якщо Вам потрібні шильдики на сувенірну продукцію, або шильдик буде встановлений в закритому приміщенні – доцільно використовувати технологію сублімації. Вартість таких шильдів буде на порядок нижче, ніж за попередньою технологією. Крім того, такі шильдики можуть бути виконані на основі широкого спектру кольорів і мати повнокольорове зображення.

Незалежно від обраної технології все шильди виготовляються з анодованого алюмінію і мають високу точність нанесення зображення.

Навіщо потрібні алюмінієві шильди?

Табличка для приладу несе не менше функцій, ніж фотографія людини про його зовнішніх даних. Правильне і грамотне нанесення інформації про прилад позбавить від плутанини, внесе ясність в умови експлуатації приладу і позбавить вас проблем.
Для бізнесменів виготовлення шильдів означає впізнаваність продукції, технічну підтримку бізнесу, тому що на них наноситься інформація про виробника, про його веб-сайті, поштовій скриньці, контактах підприємства і багато іншого.
У прикладах робіт ви можете побачити шильдики на верстат, шильдики на прилад, таблички для приладу.

Ми гарантуємо довговічність вироби, виготовленого за технологією Металлофото та позитивний вплив на імідж вашої компанії, підприємства, організації.

ПРИКЛАДИ ШИЛЬДІВ НА ВЕРСТАТ

Чому варто замовити виготовлення шильдів у нас?

Ми - виробники

Тому можемо виставити на замовлення мінімальні ціни і ви можете впливати на кінцевий результат протягом усього циклу виробництва

У нас сучасне обладнання

Що дозволяє забезпечити високу точність нанесення зображення і необхідний ступінь захисту виробу від зовнішніх впливів. В незалежності від обраної технології ми зможемо перенести на метал будь-яке зображення з високою точністю, наприклад логотип або розпис

Оперативне виконання замовлень

За технологією Металлофото® термін робіт - до 5 днів при замовленні до 50 000 см. За технологією сублімації - 3 дні при замовленні до 50 000 см. Поодинокі замовлення виготовляються протягом години

Можливість виготовлення різних обсягів замовлення

Виготовляються нами металеві шильди купити може як великий завод, так і приватна особа

Можливість доставки в усі міста України

Наша компанія знаходиться в Харкові, але ми відправимо замовлення будь-якій зручній Вам кур'єрською службою в будь-яку точку України

Нам потрібні умови експлуатації, розміри, колір і наноситься інформація. Якщо у вас є логотип, то потрібно також його вислати.

Термін служби може бути не обмежений, якщо будуть дотримуватися умови експлуатації.

Можна закріпити табличку на саморізи або гвинти. Також є можливість використання скотча, якщо виріб виготовляється з алюмінію.

Термін залежить від розміру партії. До 500 шильдів можуть бути зроблені за 1-3 дні. Партію до 50 тисяч квадратних сантиметрів ми зробимо терміном до 5 днів. Якщо використовується сублімаційний друк, то термін також скласти близько 5 днів. Термін виготовлення більших партій обмовляється індивідуально.

Є два варіанти – алюміній або нержавіюча сталь. Все залежить від умов експлуатації і ваші побажань.

Так, але тільки в тому випадку, якщо використовується нержавіюча сталь.

Мінімальний розмір в нашій практиці – 1 на 2 см.
Максимальний – 30 на 50 см при використанні металлофото, 30 на 30, коли використовується сублімація.

Під нумерацією розуміється нанесення на шильди унікального номера. Використовується термопечать або гравірування. Наприклад, часто наноситься інвентарний номер, а також серійний.

Замовити пробник можна. Ми виготовимо зразок на ваше замовлення і ви зможете швидко отримати примірник для ознайомлення.