Введіть слово для пошуку

Ритуальні таблички

Життя таке, що від нас періодично йдуть близькі люди. Це страшне і сумне подія, яке неможливо запобігти і уникнути. Можна лише зберегти пам’ять про людину – це в наших силах. Місце поховання повинно стати місцем пам’яті, а для цього варто подумати про установку таблички і фотографії на пам’ятник.
Наші технології дозволяють виготовляти фотографії на пам’ятник такої якості, що ніякі погодні умови не зіпсують його довгі роки. Виготовлені нами ритуальні таблички стійкі до:

  • Морозам,
  • підвищеної вологості,
  • механічних пошкоджень,
  • сонячним променям
  • хімічних впливів.

Тому ви довгі роки будете згадувати про людину, приходячи на місце поховання і дивлячись на його фотографію.
Крім фотографій, можна замовити табличку на пам’ятник.

Виготовлення ритуальних табличок і фотографій

Оптимальний рішенням при виготовленні ритуальних табличок є технологія Металлофото®. Вона дозволяє отримати виріб з матовою або напівматовою поверхнею.
Фон вироби може бути природний кольору металу (сріблястий, чорний)
Текст – чорного кольору.
Дана технологія має високу точність нанесення зображення. Зображення при цьому способі друку – чорно-біле.
Ми виготовимо таблички на пам’ятник в будь-якому стилі. Головне, врахувати релігійну і національну приналежність покійного. Таблички на хрест і надгробок, з орнаментами і без, з епітафіями і релігійними елементами – будь-які таблички нам під силу.
Приготуйте найпотаємніші слова, які ви хотіли б сказати, що пішов в інший світ, візьміть його фотографію і приходьте до нас. Ми відобразимо на ритуальної табличці ваші бажання і збережемо пам’ять на віки. Навіть якщо фото було старим і розмитим – ми в змозі прибрати деякі дефекти, додати в міру фарб і зробити кадр більш чітким.
Оскільки наша компанія є безпосереднім виробником, то ви заплатите за виріб мінімально можливу ціну. Ми виконуємо одиничні замовлення.
Замовити табличку на пам’ятник допоможуть вам наші дизайнери, здатні створити такий виріб, яке порадує вас повною відповідністю поданням.

Фотографії та таблички на пам’ятник ми виготовляємо в Харкові. В інші міста України відправляємо замовлення будь-якій зручній Вам кур’єрською службою .

ПРИМЕРЫ ИЗДЕЛИЙ

Про співпрацю для компаній

Ми співпрацюємо з низкою компаній, що надають ритуальні послуги.
Переваги співпраці з нами:

Гарантія якості

Якісні ритуальні таблички і фото на металі, на які ви сміливо можете давати гарантію мінімум 20 років.

Гнучка система знижок

Для наших партнерів діє гнучка система знижок. Крім того, ми постійно проводимо акції, про які ви будете дізнаватися в першу чергу.

Гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень

Мы ценим всех наших заказчиков, понимаем, что вы выставляете сроки на основании наших обещаний и имеем все необходимые ресурсы для выполнения заказа любого объема в четко установленные сроки. Поэтому гарантируем соблюдение сроков выполнения заказов.

Перше, що нам потрібно – це розмір виробу. Зробіть правильні заміри. Далі потрібно надіслати нам колір фону і тексту.
Окремо підготуйте фото. Ми допоможемо з його реставрацією при необхідності.

Ми використовуємо анодований алюміній. Товщина може становити 0.3 – 0.5 міліметра.

Ми рекомендуємо використовувати металлофото. При виготовленні ритуальних табличок ми застосовує саме цю технологію. Термін служби становитиме від 20-30 років.

Табличка може кріпитися на двосторонній скотч або через спеціальні отвори.

Оптимально використання металу товщиною 0,3 або 0,5 мм.

Розмір зображення може досягати 20 на 30 см.