Введіть слово для пошуку

Технологія Металлофото®

Металлофото® – технологія створення зносостійкого чорно-білого фотографічного зображення усередині анодованого шару алюмінієвої пластини без барвників.
Наша фірма працює за цією технологією вже більше 15 років. Ми займаємо лідируючі позиції з продажу інформаційних табличок.

Наші клієнти завжди задоволені якістю табличок і якістю обслуговування. Що дозволяє нам не втрачати, а тільки купувати лідируючі позиції.

Зображення, надруковане на металі, виходить стійким, насиченим і яскравим. Вони мають високу стійкість до кліматичних умов: перепадів температур, сонячних променів, морозу, при цьому яскравість фарб залишається незмінною роками.
Друк на металі за технологією Металлофото® ідеально підходить для виготовлення інформаційних табличок, шильдів, лицьових панелей приладів, дипломів, ритуальних табличок і багато чого іншого.

Важливою перевагою є нанесення спеціального липкого шару 3Мна продукцію Металлофото®, що дозволяє не вдаватися до додаткового кріплення.

Продукція Металлофото® доступна будь-якої категорії замовників. Приймаються одиничні замовлення.

Гарантія якості виробу 20-30 років.

Приклади ВИРОБІВ

Найоптимальніший варіант – натуральний алюміній матового відтінку. Такий колір буде довговічним, в меншій мірі буде схильний до змін і буде виглядати краще за все. Зараз ми виготовляємо тільки такі таблички.

Технологія металлофото дозволяє експлуатувати табличку за будь-яких умовах, навіть під прямими сонячними променями, високої вологості і під впливом агресивного середовища. Мінімальний термін експлуатації – 20 років.

Металлофото дозволяє наносити навіть фотографії, що говорить про чіткість наносяться даними способом зображень.