Введіть слово для пошуку

Всім відомо, що виробництво будь-якого електронного пристрою – справа трудомістка й складна, але ще більше часу витрачається на його зовнішнє оформлення. Оформлення корпусу, лицьовій панелі краще довірити компанії, яка спеціалізується на виготовленні шкал приладів на замовлення.

Технології, які використовуються для виготовлення приладових панелей в нашій компанії

Ймовірно, деякі фахівці вважають, що виготовити шкали приладів можна і вдома, що цей процес абсолютно необтяжливий і недорогий. Але де гарантія, що домашнє виготовлення шкал приладів дасть потрібний результат?
У своїй роботі наша компанія використовує дві технології виробництва панелей приладів з алюмінію. Обидві мають високу точність нанесення зображення і високі експлуатаційні характеристики.

  • Технологія Металлофото® дозволить зображенням бути доступними і не піддаватися хімічних і фізичних дій мінімум 20-30 років. Це можна досягти завдяки тому, що зображення наноситься безпосередньо в пори металу. Детальніше познайомитися з характеристиками стійкості такої панелі приладів можна тут.
  • Технологія Лазерної Гравіювання дозволяє домогтися високої точності і швидкості, при цьому, зберігаючи доступну вартість. Ключова відмінність від інших способів перенесення графічної інформації полягає у високій стійкості до стирання за рахунок рельєфності.
  • Технологія сублімації дозволяє виготовляти панелі приладів з нанесенням зображення будь-якої складності і колірної гами. Дана технологія менш трудомістка, тому вартість виробу, незалежно від складності зображення, вас приємно порадує.
    Вибір технології залежить від умов експлуатації приладів.
    При оформленні замовлення Вам варто заздалегідь визначитися зі способом кріплення таблички. Це може бути як варіант наклейки на лицьову панель, так і отвір для кріплення.Наші виробничі потужності знаходяться в Харкові, але замовити таблички для промислового обладнання Ви зможете по всій території України. Ми відправимо замовлення будь-якій зручній Вам кур’єрською службою. Виготовлення панелей приладів руками досвідчених майстрів дозволить користуватися результатами практично вічно, що значно економить ваші гроші.

Для виготовлення панелі нам потрібно знати, в яких умовах вона буде використовуватися. Нам також потрібні розміри, колірний фон. Потрібно повідомити кількість штук, необхідних вам. Додатково варто вислати логотип, якщо він є.

Матеріал потрібно вибирати в залежності від умов експлуатації. Нержавійка вважається універсальною. Для використання всередині приміщень частіше вибирають алюміній. Ми допоможемо вам визначитися з матеріалом, в подробицях розповімо про плюси і мінуси кожного.

Якщо дотримуватися умов експлуатації, то мінімальний термін використання варіюється від 20 до 30 років. Наприклад, технологія металлофото дозволяє використовувати панель при температурних перепадах, а також під прямими променями сонця. Якщо мова йде про сублімаційний друку, то предмет повинен знаходитися в приміщенні.

Якщо обсяг партії не перевищує 50 тисяч квадратних сантиметрів, то вона може бути відправлена в строк від 3 до 5 днів. Якщо обсяг більше, то термін обумовлюється індивідуально.
Невелика партія, до 500 виробів, може бути виконана протягом дня.

Для кріплення на скотч потрібно, щоб вага виробу був невеликим. Відмінний варіант – використання алюмінію.

Можна кріпити панелі на скотч або через отвори, наприклад, на саморізи.

Так, вкажіть це при замовленні і замість кріпильних отворів ми завдамо на основу бирки самоклеющейся скотч М3.

На нашій практиці найменшої панеллю вважається розміром 1 на 2 сантиметри.