Введіть слово для пошуку

Шановні замовники, пропонуємо Вам виготовлення квадратних заготовок для циферблатів для наручного та настінного годинника та лінійок на металі. Циферблати під настінні годинники з Вашим фото, логотипом або будь-яким іншим зображенням – чудова ідея для оригінального та довговічного подарунка.
Усю продукцію ми виготовляємо з анодованого алюмінію різної товщини.

Варто зазначити, що ми виготовляємо безпосередньо самі таблички з надрукованим циферблатом. При цьому стрілки, отвори під них, корпуси тощо не виготовляємо.

Колір основи:

Метал може бути наступної кольорової гами:

  • Золото глянсове, матове;
  • срібло глянсове, матове;
  • теракот глянсовий, матовий;
  • білий

Колір зображення:

  • Для настінного годинника колірна гама тексту та зображення не обмежена.
  • Для наручного годинника можливості кольору залежать від макета.

Зображення, надруковане на металі, виходить стійким, насиченим та яскравим на довгі роки. Готовий виріб має високу якість відбитку та зносостійкість.

Дизайн макетів пропонує замовник.

Чому варто замовити виготовлення панелей під циферблат та лінійок у нас?
Ми – виробники, тому можемо виставити на замовлення мінімальні ціни, і ви можете впливати на кінцевий результат протягом усього циклу виробництва.
Для великих обсягів замовлень та постійних клієнтів у нас діє гнучка система знижок. Крім того, звертайте увагу на акції, що проводяться.
Дружня команда досвідчених фахівців та застосовувані технології гарантує високу точність зображення. Ми займаємося виготовленням лінійок та панелей для циферблатів на металі з 2004 року.
Оперативне виконання замовлень. За технологією Металофото® термін робіт – до 5 днів при замовленні до 50 000 см. За технологією сублімаційного друку – 3 дні при замовленні до 50 000 см. Поодинокі замовлення виготовляються протягом години.
Можливість виготовлення різноманітних обсягів замовлення. Панелі для циферблатів і лінійки, що виготовляються нами, купити може як великий завод, так і приватна особа

Наші виробничі потужності знаходяться у Харкові, але замовити табличку з надрукованим циферблатом із металу можна з будь-якого міста України. Ваше замовлення буде надіслано зручною для Вас кур’єрською службою.