Введіть слово для пошуку

Принципи нанесення гравіювання

Завдяки сучасним технологіям, перенесення зображення або написи на металевий виріб за допомогою лазерного променя стало популярною послугою в усьому світі. Лазерний промінь з абсолютною точністю і на максимальній швидкості повторює контури зображення на виробі, які позначені на начерку. З таким завданням ефективно справляється оптоволоконний лазер. Технологія використання лазера для гравіювання металевих виробів дозволяє пропонувати послуги за демократичною вартістю, тим самим значно підвищуючи попит у охочих скористатися унікальним методом. Гравірування лазерному променем піддаються вироби з таких міцних матеріалів, як нержавіюча сталь, мідь, чавун, латунь, бронза, алюміній. Під впливом лазера оброблювана поверхня нагрівається, випаровуючи контури, за якими проходиться промінь, в результаті чого зображення виходить чітким і стійким до зовнішніх впливів. Це відмінна риса лазерного гравірування від механічного мануального способу нанесення малюнка, коли деформації піддається велика поверхню і зображення виходить дещо розмитим.

Де використовується лазерне гравіювання

Гравірують металеві вироби і на виробництві – таке маркування стійка до зношування, і в повсякденному житті область застосування гравіювання досить широка – від подарункових до рекламних виробів. Витравлення міцного металу лазером перетворює написи або малюнок в філігранне твір мистецтва, дозволяючи таким чином брендировать будь-яку продукцію з міцних матеріалів (посуд, іменні таблички, годинник і т.д.). Лазерне гравірування не зітре навіть після 10 років використання маркованого вироби. Лазерним променем можна, навіть, перенести кольорову картинку на металеву поверхню без втрати чіткості зображення.

Лазерним гравіюванням займаються професійні майстри, які щодня відточують свою майстерність, створюючи справжні шедеври, віртуозно справляючись з таким обладнанням. Короткі терміни виконання робіт і чіткість нанесення зображення на метал за допомогою лазерного променя є найкращою рекламою такого унікального методу.

Після заповнення заявки та оформлення замовлення на сайті компанії, наші фахівці проконсультують вас за вартістю послуги, уточнять деталі і позначать терміни отримання вже готової продукції.

Авторство

В даному випадку ми використовуємо натуральний колір нержавіючої сталі. Є три варіанти – матова, шліфована і глянсова.

Так, двосторонні таблички також можуть бути виготовлені. Вартість буде вище, ніж односторонніх.

Так, у нас ви можете замовити в тому числі і таку табличку.