Введіть слово для пошуку

У своїй роботі ми використовуємо різні технології друку. Вироби виготовляються з анодованого алюмінію, що забезпечує їх естетичну привабливість і довговічність.
Таблички, виготовлені за технологією Металлофото® і Лазерної Гравіювання , мають термін служби 20-30 років, можуть бути виконані на алюмінії напівматового фону та нержавіючої сталі відповідно. Високо стійкі до різних агресивних середовищ, температурі і впливу дощу, снігу, сонця. Тому за даними технологіями доцільно виготовляти таблички технічні або ті, які планується встановлювати на вулиці.

Окремо варто сказати про бейджах металевих. Найпоширеніший бейдж має плоску форму і магнітне кріплення, але можливі й інші варіанти його виконання. Технологія його виготовлення визначається в залежності від умов експлуатації.

Повноколірні тексти та зображення
Можливість нанесення повнокольорового зображення і текстів дає технологія сублімації . Дана технологія чудово підійде для дипломів, офісних табличок і бейджів на металі, а також для друку на сувенірах, медалях, термосах і гуртках.

Таблички з металу, виготовлені за технологією сублімації, прекрасно служать в закритих приміщеннях і мають досить демократичну вартість. Таблички метал можуть бути виконані на алюмінії наступних кольорів:

 • золото глянсове, матове;
 • срібло глянцеве, матове;
 • терракот глянсовий, матовий;
 • білий

Переваги табличок на металі:

 • Табличка на металі підкреслять статус компанії.Наша продукція користується попитом через презентабельного вигляду, який набуває офіс, транспорт, будинок, устаткування та ін.
  Не секрет, що будь-яка організація починається з враження про себе. Важливо дати зрозуміти відвідувачам, що ваш бізнес серйозний, стабільний, що ви відповідальні і пунктуальні. Такі ролі можуть зіграти офісні таблички. Їх можна назвати обличчям компанії, тому що на них відбивається вся суть бізнесу, заходи, реклами і т.д. Виготовлення табличок на металі – наш «коник», з чим ми справляємося на «відмінно».
 • купити може як великий завод, так і приватна особа. Представникам бізнесу буде цікаво замовити таблички технічні (шильди, бирки, лицьові панелі) і офісні таблички. Для постійних замовників і при замовленні об’ємом від 3500 см. Діє гнучка система знижок. Звертайте увагу на діючі акції.
 • Приватні особи можуть замовити у нас виготовлення металевих табличок для будинку, квартири, фотографії на пам’ятники. Для постійних замовників діє система знижок. Наша компанія займається виготовленням табличок, бирок, етикеток на металі в Харкові, однак замовити табличку можна з будь-якого міста України, ми відправимо замовлення зручною для Вас кур’єрською службою.

  Звертайтеся до нас, і ваші побажання швидко, якісно і надійно перетворяться в оригінальні металеві таблички.

Для виготовлення таблички нам буде потрібно:

 • умови експлуатації продукції. По можливості варто вказати середню температуру, доступ опадів, вологість тощо.;
 • розміри і колір бажаної таблички;
 • інші дизайнерські особливості, які ви хочете бачити;
 • інформація, яка буде розміщуватися, а також ваш логотип, якщо він є (по можливості – в векторному форматі);

Всі дані відправляються на нашу електронну пошту. Вона вказана на сайті в розділі “контакти”.

При дотриманні рекомендацій, табличка може використовуватися 20, а то і 30 років. Даний термін вважається мінімальним, на практиці продукція функціонує і набагато довше.
Саме тому гранично важливо називати в заявці умови, в яких буде розміщуватися табличка. Від цього залежить обрана технологія виробництва. Наприклад, друк сублімації на металі підходить для розміщення в приміщенні, а технологія металлофото дозволяє розміщувати продукцію під прямими променями, виріб не боятиметься і перепадів температур. Детальніше по технології Металлофото дивиться Характеристики міцності.

Кріплення не завжди вимагає нанесення отворів. Можна використовувати спеціальний скотч. Цей варіант відмінно підходить для нанесення табличок на двері.
Якщо вам потрібно зберегти цілісність стіни або обладнання, то оптимальним варіантом кріплення буде скотч. Використовується спеціальний скотч 3м, що дозволяє закріпити навіть відносно важкі об’єкти.
Також можуть використовуватися класичні кріплення через отвори. Є також варіант магнітних кріплень, якщо табличка встановлюється на металеву поверхню.

Так, ми можемо виготовити і такі таблички. Можлива наскрізна нумерація або розроблена за індивідуальною схемою. Ми зробимо таку послідовність, яка вам необхідна.

Якщо табличка виготовляється з нержавіючої сталі, а малюнок наноситься за допомогою гравіювання, то можлива будь-яка форма.

Колір буде залежати від технології, по якій наноситься зображення. Наприклад, при використанні таблички в приміщенні, можна нанести білий, теракот, золото, срібло, глянцеві і матові відтінки. При експлуатації під прямим сонцем, кольору можуть бути сталеві, сріблясті або хромовані.

Якщо таблички виготовляються за технологією металлофото або лазерного гравірування, то ми виготовимо замовлення максимум за п’ять днів. Це за умови, що загальний обсяг становить до 50 тисяч сантиметрів в квадраті. При використанні сублімації аналогічний обсяг здійснюється строком до трьох днів. Замовлення, що складається або однієї або декількох табличок, проводиться протягом години.

Найоптимальніший варіант – металлофото. Зображення буде нанесено на табличку з анодованого алюмінію.

Вироби з нержавіючої сталі не дарма вважаються найоптимальнішими. Вони є максимально міцними. Вони можуть мати сріблястий колір. Також можлива імітація латунного відтінку. Таблички найлегше експлуатувати зважаючи на їх невибагливості.

В такому випадку ми рекомендуємо таблички з алюмінію. Вони мають мінімальну вагу, не схильні до ушкодженнями. Їх легко кріпити на будь-які поверхні, в тому числі на скотч.