Введіть слово для пошуку

Таблички

У своїй роботі ми використовуємо різні технології друку. Вироби виготовляються з анодованого алюмінію, що забезпечує їх естетичну привабливість і довговічність.
Таблички, виготовлені за технологією Металлофото® і Лазерної Гравіювання , мають термін служби 20-30 років, можуть бути виконані на алюмінії напівматового фону та нержавіючої сталі відповідно. Високо стійкі до різних агресивних середовищ, температурі і впливу дощу, снігу, сонця. Тому за даними технологіями доцільно виготовляти таблички технічні або ті, які планується встановлювати на вулиці.

Окремо варто сказати про бейджах металевих. Найпоширеніший бейдж має плоску форму і магнітне кріплення, але можливі й інші варіанти його виконання. Технологія його виготовлення визначається в залежності від умов експлуатації.

Повноколірні тексти та зображення
Можливість нанесення повнокольорового зображення і текстів дає технологія сублімації . Дана технологія чудово підійде для дипломів, офісних табличок і бейджів на металі, а також для друку на сувенірах, медалях, термосах і гуртках.

Таблички з металу, виготовлені за технологією сублімації, прекрасно служать в закритих приміщеннях і мають досить демократичну вартість. Таблички метал можуть бути виконані на алюмінії наступних кольорів:

 • золото глянсове, матове;
 • срібло глянцеве, матове;
 • терракот глянсовий, матовий;
 • білий

Переваги табличок на металі:

 • Табличка на металі підкреслять статус компанії.Наша продукція користується попитом через презентабельного вигляду, який набуває офіс, транспорт, будинок, устаткування та ін.
  Не секрет, що будь-яка організація починається з враження про себе. Важливо дати зрозуміти відвідувачам, що ваш бізнес серйозний, стабільний, що ви відповідальні і пунктуальні. Такі ролі можуть зіграти офісні таблички. Їх можна назвати обличчям компанії, тому що на них відбивається вся суть бізнесу, заходи, реклами і т.д. Виготовлення табличок на металі – наш «коник», з чим ми справляємося на «відмінно».
 • купити може як великий завод, так і приватна особа. Представникам бізнесу буде цікаво замовити таблички технічні (шильди, бирки, лицьові панелі) і офісні таблички. Для постійних замовників і при замовленні об’ємом від 3500 см. Діє гнучка система знижок. Звертайте увагу на діючі акції.
 • Приватні особи можуть замовити у нас виготовлення металевих табличок для будинку, квартири, фотографії на пам’ятники. Для постійних замовників діє система знижок. Наша компанія займається виготовленням табличок, бирок, етикеток на металі в Харкові, однак замовити табличку можна з будь-якого міста України, ми відправимо замовлення зручною для Вас кур’єрською службою.

  Звертайтеся до нас, і ваші побажання швидко, якісно і надійно перетворяться в оригінальні металеві таблички.

ПРИКЛАДИ ВИРОБІВ

Чому варто замовити табличку у нас:

Наша компанія - безпосередній виробник табличок

Тому ви не переплачуєте посередникам і отримуєте своє замовлення в максимально швидкі терміни

З нами легко співпрацювати

Ви, в загальному, викладаєте суть, а наші фахівці в стислі терміни радують вас макетом. При цьому ви можете впливати на кінцевий результат протягом усього циклу виробництва

Виконуємо замовлення будь-якої складності

Виготовлення табличок на металі вимагає наявності спеціалізованого обладнання, що дозволяє досягати високої точності нанесення зображення і необхідного ступеня захисту вироби від зовнішніх впливів. Ми виконаємо як легку адресну табличку, так і складної конфігурації малюнок (логотип, розпис), перенесений на метал

Оперативне виконання замовлень

За технологією Металлофото® термін робіт - до 5 днів при замовленні до 50 000 см? За технологією сублімації - 3 дні при замовленні до 50 000 см? А одиничні замовлення виготовляються протягом години

Можливість виготовлення різних обсягів замовлення

Виготовляються нами металеві таблички купити може як великий завод, так і з приватна особа

Діє гнучка система знижок

Для постійних замовників і при замовленні об'ємом від 1500 см