Введіть слово для пошуку

Технологія сублімаційного друку

Друк сублімації – технологія термопереносу повнокольорового зображення / тексту на спеціально підготовлені пластини з анодованого алюмінію через проміжний носій.

металеві листи для сублімації Перевагою цієї технології є широка можливість вибору структури і кольору металу, висока точність нанесення зображення, швидке виготовлення і дуже демократична вартість.

За допомогою сублімації технології можна наносити зображення на такі структури, як золото глянсове, матове; срібло глянцеве, матове; терракот глянсовий, матовий; білий. При цьому зображення може бути будь-якої складності, наприклад: підписи, логотипи, герби, візерунки і повнокольорові фотографії. Дуже затребувана ця технологія при виготовленні дипломів на металі, табличок на кубки та призи для різних змагань.

ПРИМЕРЫ ИЗДЕЛИЙ

Таблички, виготовлені за даною технологією, можуть бути розміщені за межами приміщень. Але під впливом прямих сонячних променів кольору можуть втрачати яскравість.

Зображення за даною технологією може бути нанесено на поверхню наступних кольорів: золото (матове і глянсове), срібло (матове і глянсове), теракот (глянсовий і матовий) і білий.