Введіть слово для пошуку

фасадні таблички

Вам потрібно замовити адресну табличку на будинок, на фасад офісу або просто покажчик вулиць?
Тоді варто віддавати перевагу якісному металу і технологій виготовлення, які можуть забезпечити стійкість зображення на довгі роки.
У своїй роботі ми використовуємо різні технології нанесення зображення на метал.

Для табличок, які використовуються на вулиці, підійдуть технологія Металлофото® і Лазерної Гравіювання.

Готовий виріб має високу стійкість до кліматичних умов: перепадів температур, сонячних променів, морозу, при цьому яскравість фарб залишається незмінною мінімум 20-30 років. Це можна досягти завдяки тому, що зображення наноситься безпосередньо в пори металу.
При цьому використання анодованого алюмінію забезпечує естетичну привабливість фасадних табличок і гарантує стійкість до вандальним впливів і іржі.

Переваги співпраці з нами для бізнесу:

Виготовлені нами фасадні таблички і покажчики на металі солідні і довговічні, можуть містити зображення складної структури (логотипи і торгові знаки).

Ми надамо вам чіткий, лаконічний, але яскравий макет вашого майбутнього покажчика, на якому інформація буде подана читабельно і доступно. У нашому штаті виключно грамотні дизайнери і фахівці.

Ми виконуємо замовлення в обумовлені терміни і надаємо повний комплект документів для юридичних осіб

Для постійних клієнтів та великих замовлень діє система знижок

До речі, чим зручні покажчики: їх можна розміщувати на відміну від бігбордів або щитів в будь-яких місцях. Виберіть саме жваве місце поблизу торгового чи розважального центру, або входу в метро, і прикріпіть покажчик на доступному рівні.

Можливо Вам буде цікаво виготовлення дипломів за технологією Металлофото®.

Приклади ВИРОБІВ

Переваги використання наших виробів для приватних осіб:

Наявність адресного покажчика на Вашому домі або паркані – це ознака поваги і привітності до своїх гостей і іншим відвідувачам. Замовте якісний покажчик, який прослужить вам довгі роки.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте ціну від виробника і оперативне виконання замовлення.

Ми з задоволенням виконуємо одиничні замовлення. Ви можете не тільки замовити покажчик адреси будинку і вулиці, а й табличку з жартівливим текстом в подарунок друзям.

Наша компанія знаходиться в Харкові, однак ми можемо вислати Ваше замовлення будь-якій зручній Вам кур’єрською службою.